Odzież robocza, odzież ochronna
  Start » Katalog » Wysyłka i zwroty Moje konto  |  Koszyk  |  Zamówienie  |  Szukaj   
Maski 3M (15)
Maski SUNDSTROM (51)
OBUWIE robocze (47)
ODZIEŻ robocza (35)
OKULARY ochronne (20)
RĘKAWICE robocze (42)
NAUSZNIKI Peltor (9)
KASKI, hełmy (8)
RĘKAWICE metalowe (3)
ODZIEŻ jednorazowa (12)
SZELKI (27)

01. Maski 3M 6800
02. Kaski DIAMOND V baseball
03. Maski 3M 6200
04. Odzież robocza M2SA2-Mach2
05. Softshell HORTEN
06. Kombinezony DT221 (20 szt.)
07. Rękawice chemiczne, NITREX 802
08. Maska SR 200 glass visor
09. P 02S
10. Okulary Kilimanjaro
Rękawice robocze 1009-powlekane poliuretanem (12 par.)
Rękawice robocze 1009-powlekane poliuretanem (12 par.)
18.45zł
zobacz wszystkie
Regulamin
Polityka prywatności
Wysyłka i zwroty
Informacje o sklepie
Cennik
Nowy SKLEP - Odzież robocza
Wysyłka i zwroty HEADING_TITLE

§ 1 Realizacja zamówienia

Wszystkie zamówienia złożone drogą elektroniczną lub telefonicznie (w godzinach 8-14 od poniedziałku do piątku) dostarczane są do Klienta od 2 do 5 dni roboczych od dnia potwierdzenia przyjęcia zamówienia lub można odebrać osobiście w sklepie Łódź ul.Dostawcza 6.
Każde zamówienie jest potwierdzane telefonicznie oraz poprzez wysłanie listu (e-mail) zawierającego listę zamówionych asortymentów wraz z obowiązującą ceną, wartość zamówienia, termin realizacji i koszt dostawy.

§ 2 Warunki dostawy

Towar dostarczany jest wraz z wymaganym dowodem zakupu (fakturą VAT) na adres podany przez Klienta przy składaniu zamówienia lub odbiór własny w siedzibie Firmy w Łódzi ul.Dostawcza 6 /brama za Cementem/. Dostawa realizowana jest na koszt CEL-MAR Plus, gdy wartość zamówienia przekracza 1000 zł (bez VAT). Przy zamówieniach nie przekraczających 1000 zł (bez VAT) koszt transportu wynosi 20 zł (bez VAT).

§ 3 Zwrot zakupionego towaru

Klient sklepu internetowego CEL-MAR Plus ma możliwość zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania bez podawania przyczyny, pod warunkiem, że towar nie był używany, ani nie został uszkodzony. W przypadku zwrotu zakupionego towaru należy, po konsultacji z Działem Obsługi Klienta (p. Krzysztof Kowalik, tel. (042) 6420920) odesłać (w tym przypadku ZAMAWIAJĄCY ponosi koszty przesyłki) na adres Cel-Mar Plus ul. Dostawcza 6, 93-231 Łódź, z dopiskiem REK. Gwarantujemy zwrot wartości zamówionego towaru. Pieniądze otrzymasz przelewem na podany nr konta. Do zwracanego towaru musi być dołączone oświadczenie , że rezygnujesz z zakupu z podaniem nazwy firmy, imienia, nazwiska, adresu, NIP ,nr FV oraz nr konta bankowego, na który mają zostać odesłane pieniądze.

Zwrotowi nie podlegają asortymenty uszkodzone, używane, jak również oznakowane lub szyte na indywidualne zamówienie Klienta.

§ 4 Reklamacje

Jeśli otrzymany towar będzie posiadał wady techniczne lub został on uszkodzony podczas dostawy, prosimy o natychmiastowy kontakt (042) 6420920 . Prosimy jednocześnie o przesłanie pisemnego zgłoszenia reklamacji, w którym należy podać datę zgłoszenia, dokładny opis reklamacji oraz adres zwrotny z nazwą firmy, imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu osoby upoważnionej do kontaktu.

§ 5 Gwarancja

Towary zakupione w sklepie podlegają gwarancji, na warunkach ustalonych przez producenta. Prosimy o zachowanie faktury Vat - dowodu zakupu.
Gwarancji nie podlegają wszelkiego rodzaju przypadkowe lub celowe uszkodzenia mechaniczne (rozdarcia, przecięcia itp.), a także uszkodzenia spowodowane niedbałym i niewłaściwym użytkowaniem. Reklamowany towar przesłany do nas powinien być czysty. W przeciwnym wypadku zastrzegamy sobie prawo do odmówienia przyjęcia reklamacji.
Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu towaru (FV).
Reklamacja zostanie rozpatrzona i odesłana w ciągu 14 dni od daty otrzymania dostarczenia uszkodzonego towaru do siedziby CEL-MAR Plus.
E-mail

Hasło


Nowy klient?
Zapomniałeś hasła?
...jest pusty
P 50
P 50
282.90zł
246.12zł
więcej promocji
SR 292 wkład filtrujący.
Godny polecenia, wysokiej jakości wkład filtrujący do SR79. ..
5 z 5 gwiazdek!


Podpis elektroniczny | Rusztowania, drabiny - wynajem | Zbieżność i geometria kół | Transport ciężarowy Łódź | Grawer Łódź
Odzież, ubrania robocze i ochronne w CelmarPlus Łódź. Pełne zaopatrzenie firm w artykuły BHP;
rękawice robocze i ochronne, odzież jednorazowa, kaski, hełmy, maski ochronne i wszystkie pozostałe artykuły BHP.