Odzież robocza, odzież ochronna
  Start » Katalog » Regulamin Moje konto  |  Koszyk  |  Zamówienie  |  Szukaj   
Maski 3M (15)
Maski przeciwpyłowe (14)
Maski SUNDSTROM (29)
OBUWIE robocze (41)
ODZIEŻ robocza (54)
OKULARY ochronne (21)
RĘKAWICE robocze (26)
Kosmetyki samochodowe, TENZI (2)
NAUSZNIKI Peltor (9)
KASKI Delta Plus (9)
RĘKAWICE metalowe (3)
SZELKI (27)

01. Maski 3M 6800
02. Kaski DIAMOND V baseball
03. Maski 3M 6200
04. Odzież robocza M2SA2-Mach2
05. Kombinezony ochronne, DT221 (20 szt.)
06. Maska SR 200 glass visor
07. Szelki bezpieczeństwa P 02S
08. Okulary Kilimanjaro
09. Odzież robocza M2PA2-Mach2
10. Odzież robocza M2VE2-Mach2
Maseczki higieniczne (100 szt.)
Maseczki higieniczne (100 szt.)
12.00zł
zobacz wszystkie
Regulamin
Polityka prywatności
Wysyłka i zwroty
Informacje o sklepie
Cennik
Nowy SKLEP - Odzież robocza
Regulamin HEADING_TITLE

Serwis jest przeznaczony dla przedsiębiorców nabywających towary bezpośrednio w związku z prowadzoną przez nich działalnością gospodarczą lub zawodową i tylko takie osoby mogą dokonywać rejestracji w Serwisie jak również składać zamówienia. Przedsiębiorcą tym może być osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie mająca osobowości prawnej, ale posiadająca zdolność nabywania praw i zaciągania zobowiązań. Serwis nie jest przeznaczony i nie służy dla dokonywania sprzedaży towarów dla konsumentów – za konsumenta uważa się przy tym osobę fizyczną dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.
Warunkiem koniecznym do skutecznego złożenia zamówienia jest uprzednie założenie konta w Serwisie poprzez: (i) wypełnienie formularza zawierającego dane potrzebne do realizacji zamówień lub podanie tych danych telefonicznie, faksem, mailowo albo osobiście w siedzibie CEL-MAR-PLUS; (ii) potwierdzenie, iż dokonujący rejestracji w Serwisie lub składający zamówienie telefonicznie, faksem, mailowo albo osobiście w siedzibie CEL-MAR-PLUS, jest przedsiębiorcą, który będzie dokonywał od CEL-MAR-PLUS nabywania towarów wyłącznie bezpośrednio w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą lub zawodową oraz poprzez akceptację Regulaminu. Przez akceptację Regulaminu jego treść staje się częścią stosunku umownego pomiędzy Stronami, co obejmuje zarówno korzystanie z samego konta użytkownika Serwisu, jak i zobowiązania umowne odnoszące się do wszelkich zamówień składanych przez Klienta.
Zakładając konto Klient równocześnie oświadcza w sposób wyraźny, iż akceptuje treść Regulaminu, który dotyczy każdej z form składania zamówienia.

1.8. Założenie konta w Serwisie – rejestracja Klienta - wymaga wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych udostępnionych w procesie rejestracji oraz w formularzu zamówienia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, stanowi natomiast konieczny warunek zarówno do rejestracji w Serwisie – założenia konta, jak i do składania zamówień.
Podanie przez Klienta adresu e-mail w jakiejkolwiek formie oznacza zgodę na otrzymywanie korespondencji handlowej drogą elektroniczną.
Klient wyraża zgodę na zapis i archiwizację korespondencji e-mail, wiadomości SMS oraz prowadzonych połączeń głosowych, których celem jest dążenie do zwiększania jakości obsługi Klienta jak i troska o bezpieczeństwo zawieranych transakcji.
W przypadku stwierdzenia niemożliwości zaakceptowania zamówienia lub chwilowego braku jakiegokolwiek Towaru, CEL-MAR-PLUS informuje o tym Klienta oraz ustala z nim dalsze szczegóły dotyczące realizacji przesłanego zamówienia. Jeżeli skontaktowanie się z Klientem jest niemożliwe w ciągu 48 godzin od momentu otrzymania zamówienia (w tym również gdy Klient nie odpowiada na korespondencję e-mailową), takie zamówienie traci moc, jak też i wtedy gdy CEL-MAR-PLUS stwierdzi trwałą niemożliwość realizacji zamówienia. Klient może zostać poproszony o odpowiedź na automatycznie wysłaną przez CEL-MAR-PLUS wiadomość e-mail lub SMS dotyczącą zapytania w przedmiocie dalszej realizacji zamówienia.


Towar dostarczany jest wraz z wymaganym dowodem zakupu (fakturą VAT) na adres podany przez Klienta przy składaniu zamówienia. Dostawa realizowana jest na koszt CEL-MAR Plus, gdy wartość zamówienia przekracza 1000 zł (bez VAT). Przy zamówieniach nie przekraczających 1000 zł (bez VAT) koszt transportu wynosi 25 zł (bez VAT)

Wszystkie zamówienia złożone drogą elektroniczną lub telefonicznie (w godzinach 8-15 od poniedziałku do piątku) dostarczane są do Klienta od 2 do 5 dni roboczych od dnia potwierdzenia przyjęcia zamówienia.
Każde zamówienie jest potwierdzane telefonicznie przez wysłanie listu (e-mail) zawierającego listę zamówionych asortymentów wraz z obowiązującą ceną, wartość zamówienia, termin realizacji i koszt dostawy.

Anulowanie zamówienia

Po wysłaniu zamówienia, możesz wycofać zamówienie jedynie telefonicznie, dzwoniąc Działu Obsługi Klienta pod numer: tel.: (042) 642 09 20 Nie możemy anulować zamówień, które zostały wysłane na adres ZAMAWIAJĄCEGO.

Ceny
Ceny w sklepie internetowym Cel-Mar plus są cenami BRUTTO podane w walucie polskiej PLN. Katalog produktów na stronie www.celmarplus.pl stanowi informację handlową i nie może być uznawany za ofertę w rozumieniu art. 66, ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi jedynie zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.


Towary
Wysyłamy kurierem lub odbiór własny w siedzibie Firmy w Łodzi ul.Dostawcza 6 ( brama 3 z nr.6 )

Nazwy producentów i marki fabryczne należą do ich właścicieli i prezentowane są na stronach sklepu wyłącznie w celach informacyjnych. Gwarancja na art. jest gwarancją producenta.
Nie musisz zamawiać w sklepie internetowym, zamówienie można wysyłać na e-mail: celmar@toya.net.pl
E-mail

Hasło


Nowy klient?
Zapomniałeś hasła?
...jest pusty
Odzież robocza M2SA2-Mach2
rewelacyjna odzież robocza, trwała ale droga, warto jednak d ..
5 z 5 gwiazdek!


Podpis elektroniczny | Rusztowania, drabiny - wynajem | Zbieżność i geometria kół | Transport ciężarowy Łódź | Grawer Łódź
Odzież, ubrania robocze i ochronne w CelmarPlus Łódź. Pełne zaopatrzenie firm w artykuły BHP;
rękawice robocze i ochronne, odzież jednorazowa, kaski, hełmy, maski ochronne i wszystkie pozostałe artykuły BHP.