Odzież robocza, odzież ochronna
  Start » Katalog » Wysyłka i zwroty Moje konto  |  Koszyk  |  Zamówienie  |  Szukaj   
Maski 3M (15)
Maski przeciwpyłowe (14)
Maski SUNDSTROM (29)
OBUWIE robocze (41)
ODZIEŻ robocza (54)
OKULARY ochronne (21)
RĘKAWICE robocze (26)
Kosmetyki samochodowe, TENZI (2)
NAUSZNIKI Peltor (9)
KASKI Delta Plus (9)
RĘKAWICE metalowe (3)
SZELKI (27)

01. Maski 3M 6800
02. Kaski DIAMOND V baseball
03. Maski 3M 6200
04. Odzież robocza M2SA2-Mach2
05. Kombinezony ochronne, DT221 (20 szt.)
06. Maska SR 200 glass visor
07. Szelki bezpieczeństwa P 02S
08. Okulary Kilimanjaro
09. Odzież robocza M2PA2-Mach2
10. Odzież robocza M2VE2-Mach2
Trzewiki S3 TitanT-kompozyt
Trzewiki S3 TitanT-kompozyt
91.02zł
zobacz wszystkie
Regulamin
Polityka prywatności
Wysyłka i zwroty
Informacje o sklepie
Cennik
Nowy SKLEP - Odzież robocza
Wysyłka i zwroty HEADING_TITLE

FORMA DOSTAWY
5.1. Zamówione Towary dostarczane są do Klienta za pośrednictwem firmy spedycyjnej (DPD)
5.1.1. Firmy spedycyjna DPD, działa w oparciu o własne regulaminy. Celem zapoznania się z regulaminami spedytorów prosimy o bezpośredni kontakt z tymi firmami.

5.2.1. Wysłanie Towaru firmą spedycyjną, z którą CEL-MAR-PLUS nie ma podpisanej umowy o świadczeniu usług musi być poprzedzone przedpłatą w pełnej wysokości zamówienia. Klient osobiście zleca takiej firmie kurierskiej odbiór przesyłki z CEL-MAR-PLUS .

5.3. Dla zamówień złożonych do godz. 14.00 i dla których nie ma żadnych przeszkód celem realizacji zamówienia, Towary:

5.3.1. Zostaną dostarczone następnego dnia roboczego. Jeśli ten termin ulegnie wydłużeniu, nastąpi to z przyczyn niezależnych od CEL-MAR-PLUS.

5.3.2. Zostaną wysłane tego samego dnia - w przypadku gdy formą płatności jest zapłata gotówką przy odbiorze towaru, pod warunkiem dostępności Towarów w magazynie CEL-MAR PLUS.

5.3.3. W przypadku gdy formą płatności jest przedpłata - wysyłka towaru następuje niezwłocznie po wpłynięciu pełnej kwoty na konto CEL-MAR-PLUS nr. konta 31 1020 3378 0000 1802 0011 9743

5.7. Z chwilą wydania przez CEL-MAR PLUS Towaru przewoźnikowi (spedytorowi) następuje dostawa Towaru, na nabywcę przechodzi prawo do dysponowania Towarem jak właściciel oraz ryzyko jej przypadkowej utraty lub uszkodzenia.


5.10. W przypadku odbioru własnego, towary można odebrać z magazynu CEL-MAR-PLUS w godzinach od 08:00 do 13:00 w dniach od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni świątecznych – ustawowo uznanych za wolne od pracy.

5.11. W przypadku odbioru własnego wymagane jest posiadanie przez osobę odbierającą Towar, a nie będącą właścicielem firmy na którą wystawiono fakturę VAT, stosownego upoważnienia do odbioru Towaru na rzecz Klienta.

5.13. Klient składając zamówienie na produkty dostarczane pod indywidualne zamówienie zobowiązuje się do zapłaty za Towar w formie przedpłaty (dotyczy to w szczególności Towarów posiadających na stronie internetowej status „Na zamówienie” lub „Direct Service”).

5.13.1 Czas oczekiwania na realizacje zamówienia pod indywidualne zamówienie (dotyczy to w szczególności Towarów posiadających na stronie internetowej status „Na zamówienie” lub „Direct Service”) wynosi około 10 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty, chyba, że przy danym Towarze na www.celmarplus.pl określono inny czas oczekiwania.
Czas ten może ulec zmianie w zależności od dostępności produktu w magazynie producenta czy też może być różny w zależności od dostawcy danych Towarów. Wydłużenie terminu nie uprawnia Klienta do rezygnacji z zamówienia czy też innych roszczeń z tego tytułu.

5.14. Towar wysyłany jest na adres podany przez Klienta. Towar może zostać wysłany do użytkownika produktów zakupionych przez Klienta. Faktury za zakupiony Towar mogą zostać dostarczone w inne miejsce niż z dostawą Towaru, w tym celu Klient zobowiązany jest poinformować CEL-MAR-PLUS o adresie na który mają zostać przesłane dokumenty.

ZWROT TOWARU
6.1. Uprawnienia z tytułu rękojmi są wyłączone na co Klient wyraża zgodę przez akceptację Regulaminu (art. 558 § 1 kc).

6.2. Niezależnie od wyłączenia uprawnień z tytułu rękojmi na zakupione towary, możliwe jest dokonanie zwrotu zakupionego Towaru (możliwość zwrotu nie dotyczy Towarów posiadających na stronie internetowej status „Na zamówienie” lub „Direct Service”, a także innych Towarów, jeśli wyraźnie zawarto to w opisie danego Towaru), za zgodą CEL-MAR-PLUS, nie później niż w ciągu 90 dni od daty otrzymania lub odebrania Towaru, na warunkach podanych poniżej:
6.2.1. Odesłany towar nie może nosić śladów eksploatacji, musi zawierać wszystkie elementy, z którymi był dostarczony (w szczególności oryginalne opakowanie). Koszt odsyłanej przesyłki pokrywa Klient. Należy podać dane Klienta wraz z numerem konta bankowego, na które ma być odesłana cena za Towar.

6.2.2. Po pozytywnej weryfikacji stanu odesłanego towaru CEL-MAR-PLUS zwróci w ciągu 3 dni roboczych (data obciążania rachunku na podstawie polecenia przelewu) od otrzymania odesłanej przez Klienta podpisanej faktury korygującej lub od otrzymania potwierdzenia odbioru, o którym mowa w ust. 6.2.4., na wskazane przez Klienta konto zapłaconą cenę pomniejszoną o koszty opisane w pkt. 6.6.

6.2.3. Warunkiem koniecznym zwrotu ceny jest odesłanie przez Klienta podpisanej faktury korygującego na zwrócony Towar.

6.2.4. Odebranie przez Klienta spedycyjnego listu przewozowego, do którego została dołączoną faktura korygująca lub listu poleconego jest równoznaczne z odesłaniem podpisanej kopii faktury korygującej.

6.2.5. CEL-MAR-PLUS nie przyjmuje od Klientów przesyłek (zwrotów) bez wcześniejszego uzgodnienia.

6.3. Towar, który nosi znamiona użytkowania nie podlega zwrotowi.

6.4. W przypadku, gdy Klient nie odbierze wysłanego Towaru, na który zostało potwierdzone zamówienie, zostanie on obciążony kosztami transportu za wysyłkę tego towaru i za zwrot do CEL-MAR-PLUS.

6.5. Klient zobowiązany jest podpisać fakturę korygującą na nieodebrany towar i uregulować wskazane wyżej koszty w ciągu 2 dni od daty otrzymania faktury korygującej.

6.6. CEL-MAR-PLUS wyraża zgodę na zwrot zakupionego Towaru, z zachowaniem warunków określonych w pkt od 6.2 do pkt 6.5, jeśli prośbę Klienta uzna za uzasadnioną. W takim przypadku cena podlegająca zwrotowi na rzecz Klienta podlega zmniejszeniu o obciążające Klienta koszty obsługi:

I. Zapłata w walucie PLN
a) w przypadku zwrotu w okresie od 0 do 14 dni od daty zakupu o 5 % wartości zwrotu, ale nie mniej niż 15 PLN plus 5 PLN za każdą zwracaną pozycję.
b) w przypadku zwrotu w okresie od 15 do 45 dni od daty zakupu o 15 % wartości zwrotu, ale nie mniej niż 15 PLN plus 5 PLN za każdą zwracaną pozycję.
c) w przypadku zwrotu w okresie od 46 do 90 dni od daty zakupu o 30 % wartości zwrotu, ale nie mniej niż 15 PLN plus 5 PLN za każdą zwracaną pozycję.

E-mail

Hasło


Nowy klient?
Zapomniałeś hasła?
...jest pusty
Filtry 3M 6035 filtr P3 /1 kpl./
Doskonałe filtry - POLECAM !!!!!!!!! ..
5 z 5 gwiazdek!


Podpis elektroniczny | Rusztowania, drabiny - wynajem | Zbieżność i geometria kół | Transport ciężarowy Łódź | Grawer Łódź
Odzież, ubrania robocze i ochronne w CelmarPlus Łódź. Pełne zaopatrzenie firm w artykuły BHP;
rękawice robocze i ochronne, odzież jednorazowa, kaski, hełmy, maski ochronne i wszystkie pozostałe artykuły BHP.