Odzież robocza, odzież ochronna
  Start » Katalog » Informacje o sklepie Moje konto  |  Koszyk  |  Zamówienie  |  Szukaj   
Maski 3M (15)
Maski przeciwpyłowe (14)
Maski SUNDSTROM (29)
OBUWIE robocze (41)
ODZIEŻ robocza (54)
OKULARY ochronne (21)
RĘKAWICE robocze (26)
Kosmetyki samochodowe, TENZI (2)
NAUSZNIKI Peltor (9)
KASKI Delta Plus (9)
RĘKAWICE metalowe (3)
SZELKI (27)

01. Maski 3M 6800
02. Kaski DIAMOND V baseball
03. Maski 3M 6200
04. Odzież robocza M2SA2-Mach2
05. Kombinezony ochronne, DT221 (20 szt.)
06. Maska SR 200 glass visor
07. Szelki bezpieczeństwa P 02S
08. Okulary Kilimanjaro
09. Odzież robocza M2PA2-Mach2
10. Odzież robocza M2VE2-Mach2
Maseczki higieniczne (100 szt.)
Maseczki higieniczne (100 szt.)
12.00zł
zobacz wszystkie
Regulamin
Polityka prywatności
Wysyłka i zwroty
Informacje o sklepie
Cennik
Nowy SKLEP - Odzież robocza
Informacje o sklepie HEADING_TITLE

INFORMACJE OGÓLNE
1.1. Administratorem serwisu, w ramach którego przedsiębiorcy mogą dokonywać zakupu towarów, pod adresem www.celmarplus.pl (zwanego dalej „Serwisem”) jest CEL-MAR PLUS Krzysztof Kowalik z siedzibą w Łodzi 93-231 ŁÓDŹ, zarejestrowana NIP: 727-157-00-61, REGON 471673300 (zwana dalej :(CEL-MAR-PLUS).

1.2. Serwis jest przeznaczony dla przedsiębiorców nabywających towary bezpośrednio w związku z prowadzoną przez nich działalnością gospodarczą lub zawodową i tylko takie osoby mogą dokonywać rejestracji w Serwisie jak również składać zamówienia. Przedsiębiorcą tym może być osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie mająca osobowości prawnej, ale posiadająca zdolność nabywania praw i zaciągania zobowiązań. Serwis nie jest przeznaczony i nie służy dla dokonywania sprzedaży towarów dla konsumentów – za konsumenta uważa się przy tym osobę fizyczną dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.

1.3. Konsumenci mogą dokonywać zakupu towarów bezpośrednio w sklepie prowadzonym w siedzibie CEL-MAR-PLUS, w przypadku konsumentów CEL-MAR-PLUS nie zawiera umów na odległość, ani poza lokalem przedsiębiorstwa, możliwe jest natomiast dokonanie przez konsumenta, za zgodą CEL-MAR-PLUS, wcześniejszej rezerwacji towarów, co jednak nie rodzi po stronie konsumenta, ani CEL-MAR-PLUS, żadnych zobowiązań, sam zakup natomiast dokonywany jest w sklepie, prowadzonym w siedzibie CEL-MAR-PLUS.


1.4. Przedsiębiorca składający zamówienie lub dokonujący tylko rejestracji w Serwisie zwany jest w dalszej części Regulaminu „Klientem”. Postanowienia Regulaminu dotyczące obowiązków Klienta stosuje się odpowiednio, zależnie od kontekstu, do wszelkich osób działających w imieniu lub na rzecz Klienta, niezależnie od podstawy prawnej takiego działania, w tym pracowników, pełnomocników, prokurentów oraz członków organów, niezależnie od tego czy ich działanie mieści się w zakresie prawa do reprezentacji lub umocowania do działania imieniem Klienta.

1.5. „Towarem” w rozumieniu Regulaminu są wszelkie produkty - rzeczy, które Klient może nabyć od CEL-MAR-PLUS, co może nastąpić w szczególności przy wykorzystaniu narzędzi udostępnianych w ramach samego Serwisu, przez złożenia zamówienia za pośrednictwem korespondencji przesłanej e-mail-em, pisemnie, jak też przez złożenie zamówienia telefonicznie, a także dokonując osobiście zakupu w siedzibie CEL-MAR-PLUS. Nie narusza do postanowień Regulaminu obejmujących odpłatność za transport Towarów oraz usługi zdobienia.
1.6. Warunkiem koniecznym do skutecznego złożenia zamówienia jest uprzednie założenie konta w Serwisie poprzez: (i) wypełnienie formularza zawierającego dane potrzebne do realizacji zamówień lub podanie tych danych telefonicznie, faksem, mailowo albo osobiście w siedzibie CEL-MAR-PLUS; (ii) potwierdzenie, iż dokonujący rejestracji w Serwisie lub składający zamówienie telefonicznie, mailowo albo osobiście w siedzibie CEL-MAR-PLUS, jest przedsiębiorcą, który będzie dokonywał od CEL-MAR-PLUS nabywania towarów wyłącznie bezpośrednio w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą lub zawodową oraz poprzez akceptację Regulaminu. Przez akceptację Regulaminu jego treść staje się częścią stosunku umownego pomiędzy Stronami, co obejmuje zarówno korzystanie z samego konta użytkownika Serwisu, jak i zobowiązania umowne odnoszące się do wszelkich zamówień składanych przez Klienta.

1.7. Zakładając konto Klient równocześnie oświadcza w sposób wyraźny, iż akceptuje treść Regulaminu, który dotyczy każdej z form składania zamówienia.

1.8. Założenie konta w Serwisie – rejestracja Klienta - wymaga wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych udostępnionych w procesie rejestracji oraz w formularzu zamówienia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, stanowi natomiast konieczny warunek zarówno do rejestracji w Serwisie – założenia konta, jak i do składania zamówień.
1.9. Podanie przez Klienta adresu e-mail w jakiejkolwiek formie oznacza zgodę na otrzymywanie korespondencji handlowej drogą elektroniczną.
1.10. Klient wyraża zgodę na zapis i archiwizację korespondencji e-mail, wiadomości SMS oraz prowadzonych połączeń głosowych, których celem jest dążenie do zwiększania jakości obsługi Klienta jak i troska o bezpieczeństwo zawieranych transakcji.
E-mail

Hasło


Nowy klient?
Zapomniałeś hasła?
...jest pusty
Odzież robocza MCSAL-Mach2 Corporate
Rewelacyjne spodnie, super jakość, polecam serię Mach Corpor ..
5 z 5 gwiazdek!


Podpis elektroniczny | Rusztowania, drabiny - wynajem | Zbieżność i geometria kół | Transport ciężarowy Łódź | Grawer Łódź
Odzież, ubrania robocze i ochronne w CelmarPlus Łódź. Pełne zaopatrzenie firm w artykuły BHP;
rękawice robocze i ochronne, odzież jednorazowa, kaski, hełmy, maski ochronne i wszystkie pozostałe artykuły BHP.