Odzież robocza, odzież ochronna
Odzież robocza i ochronna.
Pełny wybór artykułów BHP w rozsądnej cenie i dobrej, sprawdzonej jakości. Serdecznie zapraszamy.
  Start » Katalog » Odzież zimowa. » Odzież Moje konto  |  Koszyk  |  Zamówienie  |  Szukaj   
Buty ochronne BAAK (13)
Kaski ochronne (9)
Maski 3M (20)
Maski Sundstrom (33)
Maski Venitex (8)
Nauszniki, zatyczki (11)
Obuwie robocze (14)
Odzież Corporate (7)
Odzież jednorazowa (18)
Odzież Mach2 (11)
Odzież ostrzegawcza (8)
Odzież Panostyle (5)
Odzież robocza (13)
Odzież Spirit (10)
Odzież zimowa. (17)
Okulary, gogle (20)
Rękawice chemiczne (6)
Rękawice jednorazowe (7)
Rękawice metalowe (3)
Rękawice ochronne (18)
Rękawice robocze (13)
Szelki bezpieczeństwa (22)

01. Kurtki ocieplane GOTLAND
02. Kurtki ocieplane ADMIRAL
03. Kurtki robocze - KINGSTON
04. Polary BERGEN
05. Kurtki ocieplane ALASKA
06. Kamizelki ocieplane FIDJI
07. Polary BOLTON
08. Kombinezony ocieplane DICKSON
09. Czapki kominiarki CZO
10. Czapki polarowe - KARA
11. Kurtki robocze UMEA
12. Kurtki oddychające MILTON
Sandały BATA oslo S1
Sandały BATA oslo S1
93.00zł
zobacz wszystkie
Regulamin
Polityka prywatności
Wysyłka i zwroty
Informacje o sklepie
Strona domowa CelmarPlus Łódź
Cennik
KATALOG art.BHP
Kontakt
Kurtki ocieplane ALASKA
[Odzież]
230.00zł

Kurtka z poliestru Pongee powlekanego PVC z podpinką termiczną 3M ThinsulateTM odpinaną na zamek błyskawiczny. Szwy uszczelnione. Kaptur stały. Kołnierz podszyty polarem. Mankiety elastyczne regulowane patką na rzep. Dół kurtki oraz talia ściągane sznurkiem ze stoperami. Zapinana na kryty zamek błyskawiczny pod listwą na rzep. 7 kieszeni, z czego 1 wewnętrzna na portfel.

Odzież ocieplana klasy 1 odporności na parowanie, przewidziana do skutecznej ochrony przed zimnem, aż do -26°C w czasie 8 godzin w zakresie średniej aktywności. W pewnych okolicznościach odzież zaliczana do klasy 1 odporności na parowanie może być noszona jedynie w ograniczonym czasie.
Uwaga: izolacja termiczna i minimalne temperatury użytkowania zostały określone w połączeniu z bielizną typu B wg normy ENV342. Współczynniki zachowują swoje wartości tylko wtedy, gdy kurtka jest noszona ze spodniami o stopniu ochrony termicznej co najmniej równorzędnym.

Rozmiary :
S - M - L - XL - XXL - XXXL

Kolory :
Czerwony / Granatowy - Niebieski / Granatowy - Szary / Czarny

 

Warunki temperatury otoczenia dla równowagi cieplnej na różnych poziomach aktywności i podczas różnego czasu ekspozycji (informacje podane jedynie orientacyjnie):

Aktywność bardzo lekka (1)

Aktywność lekka (2)

Aktywność średnia (3)

Czas noszenia

8 godzin

+6°C

-4°C

-26°C

Czas noszenia

1 godzina

-9°C

-30°C

-40°C

Parametry :
Wyrób zgodny z wymaganiami dyrektywy europejskiej 89/686, zwłaszcza w zakresie ergonomii, nieszkodliwości, komfortu, napowietrzania i elastyczności oraz z normami europejskimi EN340:1993, EN343:2003 (3,1*) oraz ENV342:1998 (poziomy: 0,363 m2.K/W (B),3,1) wartości otrzymane dla kurtki z podpinką.

TEMPERATURA ŚRODOWISKA PRACY

Klasa 1 *
Ret > 40

Klasa 2
20 < Ret =< 40

Klasa 3
Ret =< 20

25°C

60 min

105 min

205 min

20°C

75 min

250 min

-

15°C

100 min

-

-

10°C

240 min

-

-

5°C

-

-

-

" - " = Nielimitowany czas noszenia.
Tabela odpowiada pewnym średnim ograniczeniom fizjologicznym (M = 150W/m2) dla typowej osoby, przy 50% względnej wilgotności i prędkości powietrza Va = 0,5 m/s. Przy otwartych otworach wentylacyjnych i/lub przerwach w pracy czas noszenia może być wydłużony.
(*) Dla odzieży zaliczanej do klasy 1 w Ret (Odporność na parowanie), czas noszenia musi być ograniczony w zależności od temperatury środowiska pracy, zgodnie z powyższą tabelą.

XS

S

M

L

XL

XXL

XXXL

58/66 pas

66/74

74/82

82/90

90/98

98/106

106/117

78/86 klat

86/94

94/102

102/110

110/118

118/129

129/141

 

KATALOG : http://www.publication.deltaplus.eu/virtual/CAT_PL_2011

Dostępne opcje:
Kolor:
Rozmiar:
Więcej informacji znajdziesz na stronie www produktu.
Data dodania produktu: 17 maj 2006.
Recenzje
E-mail

Hasło


Nowy klient?
Zapomniałeś hasła?
...jest pusty
Strona PANOPLY
Inne produkty
Informuj mnie o aktualizacjach Kurtki ocieplane ALASKA
 
Powiedz o tym produkcie swoim znajomym
Napisz recenzję tego produktu!


Podpis elektroniczny | Rusztowania, drabiny - wynajem | Zbieżność i geometria kół | Transport ciężarowy Łódź | Grawer Łódź
Odzież, ubrania robocze i ochronne w CelmarPlus Łódź. Pełne zaopatrzenie firm w artykuły BHP;
rękawice robocze i ochronne, odzież jednorazowa, kaski, hełmy, maski ochronne i wszystkie pozostałe artykuły BHP.